תנאי שימוש באתר www.visa-vietnam.co.il

תנאי השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

1. קדימון
1.1. האתר visa-vietnam.co.il (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר לרכישת מכתב אישור רשמי עבור ויזה לויאטנם (להלן "המוצר"), והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן. הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
1.2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
1.3. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

2. קניין רוחני
2.1 האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר מוגן ע"י חוקי זכויות יוצרים, אמנות בינ"ל וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות. המידע הוא קניינה של החברה או של צדדים שלישיים אשר התירו לחברה לפרסם את המידע נשוא זכויות היוצרים באתר.
2.2 אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, תמונות, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

3. תוכן האתר
3.1 אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
3.2 קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
3.3 התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של visa-vietnam.co.il ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 2) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
3.4 המידע באתר ניתן כשירות למשתמש. אין להסתמך על מידע זה או לבוא בטענות עקב טעויות באינפורמציה המוצגת באתר.

4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר
4.1 הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק הסבר.
4.2 הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה להגן על פרטי המשתמשים הגולשים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר visa-vietnam.co.il.

5. פרטיות
5.1 באתר זה עשוי להיעשות שימוש בקבצי קוקיז ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
5.2 בכל העת, ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע, הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
5.3 המידע האישי שהלקוח ממלא בטופס ההזמנה משמש אך ורק על מנת לקבל מכתב אישור עבורו בהתאם לפרטים שהוא סיפק.
5.4 פרטים התשלום אינם חשופים לצוות האתר, הם אינם נשמרים על השרת של האתר ואינם נגישים לצוות האתר.
5.5 המידע האישי שהלקוח ממלא בטופס ההזמנה לא ימסר לגורם צד שלישי, לרבות פרטי הביקור בויאטנם ופרטי הדרכון, מלבד למשרד ההגירה של ויאטנם לצורך קבלת הויזה. פרטי האשראי לא נשלחים לצד זר מלבד חברת סליקת האשראי.
5.6 הסליקה מתבצעת באמצעות ספק חיצוני, באמצעות דף סליקה מאובטח העומד בתקן PCI-DSS.

6. איזור שיפוט
6.1 במקרה בו התגלעה מחולקת מכל סוג שהוא, אתם מסכימים כי סמכות השיפוט תיהיה כפופה בלעדית לחוק בישראל תוך שימוש במערכת בתי המשפט בעיר תל אביב-יפו בלבד.

7. רכישה
7.1 הרכישה באתר באמצעות כרטיס אשראי, או באמצעות PAYPAL בלבד.
7.2 לרכישת מוצר באתר יש למלא פרטים אישיים וכתובת מייל. חובה למסור את הפרטים הנכונים והמלאים, והאחריות על תקינות הפרטים היא של הלקוח. במידה והלקוח יכניס פרטים לא נכונים, הוא לא יוכל להשתמש במכתב האישור שהוא יקבל על מנת להיכנס לויאטנם.

8. אספקת המוצר
8.1 האתר מאפשר רכישה של מכתב אישור עבור ויזה לויאטנם. מכתב האישור נשלח לכתובת המייל שמסופקת על ידי הלקוח בזמן ההזמנה.
8.2 זמן האספקה תלוי בסוג הויזה, והוא מפורט בעמוד ההזמנה. זמן אספקה רגיל של ויזת תיירות עומד על 2 ימי עבודה (מוגדרים כימים שני-שישי, לא כולל חופשות לאומיות בויאטנם). זמן אספקה דחוף של ויזת תיירות עומד על יום עבודה אחד מלא מתחילתו ועד סופו.  הגדרת ימי העבודה הם על פי משרד ההגירה הויאטנמי (שעות העבודה הן 08:00-17:00 באיזור זמן GMT+7 בימים שני-שישי, לא כולל חופשות לאומיות בויאטנם).
8.3 היה ומפעיל האתר שלח את המוצר ללקוח אך הלקוח לא יכל לקבל אותו ממגוון סיבות הכוללות בין היתר חוסר גישה לכתובת המייל שסיפק בהזמנה או בעיה טכנית במייל של הלקוח שלא אפשרה את קבלת המייל, הלקוח לא יוכל לתבוע החזר כספי.
8.4 אספקת המוצר מתייחסת לשליחת המייל עם מכתב האישור מכתובת המייל של האתר אל הלקוח. אספקת המוצר נגמרת בשליחת המייל ללא קשר ליכולת קבלת המייל על ידי הלקוח.

9. ביטולים
9.1.1 לאחר ביצוע ההזמנה לא ניתן לבטל או לשנות את ההזמנה.
9.1.2 לא יתבצע החזר כספי ללקוח אלא במקרים הבאים: א. שאספקת המוצר לא נעשתה בזמן המובטח בתקנון, ב.אספת המוצר לא נעשתה בכלל, ג. אספקת המוצר נעשתה אבל מכתב האישור לא תואם לפרטים האישיים כפי שהלקוח מילא בטופס שבאתר.
9.1.3 במידה ויתבצע החזר כספי, ההחזר מוגבל עד לסכום ששולם על ידי הלקוח.

10 הסרת אחריות
10.1.1 בעלי האתר ו/או מי מטעמיהם לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד כתוצאה מאי קבלת הויזה, לרבות הפסד טיסה, מלון, ימי חופשה וכו'.
10.1.2 בכל מקרה, הפיצוי המקסימלי אותו יוכל הלקוח לקבל הינו בגובה המחיר של הויזה אותו שילם הלקוח לאתר, ללא קשר לגובה הנזק הישיר או העקיף ללקוח.
10.1.3 השירות באתר המכירות ניתן לשימוש כפי שהוא ("AS IS"). לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי מפעילת האתר ו/או מי מטעמה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיו ולדרישותיו.