ויזת עסקים לויאטנם

** שימו לב- נכון לשנת 2023, ישראלים אינם יכולים להוציא ויזת עסקים לויאטנם באינטרנט. האפשרות היחידה היא דרך שגרירות ויאטנם**

על פי הנחיות משרד ההגירה הויאטנמי, על מנת לעבוד או לעסוק בפעילות עסקית בויאטנם יש להיכנס למדינה עם ויזת עסקים. הגעה עם ויזה תיירותית לויאטנם על מנת לבצע עסקים הינה עבירה ולא מומלץ לעשות זאת.

תהליך הוצאת ויזת עסקים לויאטנם הינו פשוט ביותר. למעשה, התהליך זהה לתהליך הוצאת ויזה לויאטנם למטרת תיירות. כל שתידרשו לעשות הוא למלא את טופס ההזמנה באתר שלנו, לשלם, לקבל במייל את מכתב האישור שלכם, ולהגיע איתו לויאטנם על מנת לקבל את הויזה בשדה התעופה לאחר הנחיתה.

 

ויזת עסקים לויאטנם-

כניסה למשך: חודש אחד או שלושה חודשים

מספר כניסות לויאטנם: כניסה חד פעמית או כניסה רב פעמית

זמן טיפול בבקשת הויזה: בין 3 ל 7 ימי עסקים (מוגדר בימים שני-שישי ללא ימי חופש בויאטנם).

אפשרות לויזה דחופה: יש אפשרות לקבל את הויזה בתוך יום עסקים אחד מרגע ההזמנה.

מחיר: בעמוד המחירים תמצאו את המחירים של ויזות תיירות ועסקים לויאטנם

 

לא נדרש לספק מידע אודות העסקים שלכם או אודות העסקים שלכם בויאטנם על מנת לקבל ויזת עסקים. שימו לב רק שאתם מזמינים אותה מספיק זמן מראש היות וזמן הקבלה שלה הינו עד 7 ימי עסקים. מומלץ להזמין את הויזה כמה שיותר מוקדם על מנת למנוע עיכובים בקבלת הויזה.

בניגוד למדינות אחרות, ויזת עסקים לויאטנם לא קשה לקבל, ו-100% מהלקוחות שלנו שהגישו בקשת ויזת עסקים לויאטנם קיבלו אותה בהצלחה.

 

איך נראית ויזת עסקים לויאטנם?

לאחר הזמנת הויזה באתר שלנו, תקבלו בתוך 3-7 ימי עסקים את מכתב האישור שלכם שאומר שהויזה מחכה לכם בשדה התעופה בויאטנם. שימו לב שלא ניתן להגיע לויאטנם ללא ויזה או מכתב אישור, ושחברות התעופה בודקות לפני הטיסה אם יש לכם מכתב אישור ואתם עלולים לא לעלות על הטיסה אם אין לכם ויזה או מכתב אישור מראש.

מכתב האישור של ויזת עסקים לויאטנם נראה כך:

ויזת עסקים לויאטנם

שימו לב למשבצת שמסומנת באדום. הכיתוב purpose of working מאשר שהויזה שתקבלו היא למטרת עסקים.