האם צריך ויזה לויאטנם?

בחלק זה אנחנו נסביר מי צריך ויזה לויאטנם, והאם אפשר להיכנס לויאטנם ללא הוצאת ויזה מראש. בגדול- מטיילים ישראליים שרוצים להיכנס לויאטנם עם דרכון ישראלי מחוייבים להוציא ויזה מראש. אך במקרים מסויימים, מטיילים עם דרכונים זרים יכולים לחסוך לעצמם את הוצאת הויזה.

ויזה לויאטנם לבעלי דרכון זר

מטיילים ישראלים אשר רוצים להיכנס לויאטנם עם דרכון ישראלי מחוייבים להוציא ויזה מראש, לפני הכניסה לויאטנם. על סוגי הויזות ותהליך הוצאת הויזה תוכלו לקרוא בעמודים הבאים של המדריך. עם זאת, ויאטנם מתירה לבעלי דרכונים מסויימים כניסה חופשית לויאטנם לזמן מוגבל. אם ברשותכם דרכון של אחת מהמדינות הבאות, יכול להיות שאתם לא חייבים להוציא ויזה על מנת להיכנס לויאטנם.

הרשימה הבאה מציינת איזה מדינות נהנות מפטור מויזה ולמשך כמה זמן.

 

 

מקסימום ימים ללא ויזה מדינות
14 ברוניי, בורמה
45 בלרוס, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, איטליה, יפן, נורבגיה, רוסיה, דרום קוריאה, ספרד, שוודיה, בריטניה.
21 פיליפינים
30 קמבודיה, מלזיה, אינדונזיה, סינגפור, קירגיסטן, תאילנד, לאוס
90 צ'ילה

 

 

 

 

 

אם בבעלותכם דרכון ששייך לאחת מהמדינות הנ"ל, תוכלו להיכנס לויאטנם ללא ויזה למשך תקופת הזמן שמצויינת למעלה. לדוגמא, אם בבעלותכם דרכון צרפתי, תוכלו לבחור להיכנס לויאטנם עם הדרכון הצרפתי לתקופה של עד 45 יום ללא ויזה, או להוציא ויזה ולהיכנס לויאטנם לתקופה של שלושה חודשים. במידה ואתם בוחרים להיכנס ללא ויזה, לאחר נחיתה בויאטנם תגשו לביקורת הדרכונים, שם תקבלו חותמת בדרכון המאפשרת לכם להשהות בויאטנם. במצב זה, השהות שלכם מוגבלת לתקופת הזמן המותרת המצויינת למעלה, ותצטרכו לעזוב את ויאטנם בסוף התקופה. לא ניתן להאריך את השהות בויאטנם.

ויזה לויאטנם לבעלי דרכון אירופאי

כפי שמפורט למעלה, מחזיקי דרכון אירופאי מהמדינות הבאות – בלרוס, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, איטליה, נורבגיה, רוסיה, ספרד, שוודיה ובריטניה יכולים להיכנס לויאטנם לתקופה של עד 45 יום ללא הוצאת ויזה.

חשוב לדעת- במקרה ואתם נכנסים לויאטנם עם דרכון זר שמאפשר לכם להיכנס ללא ויזה, תצטרכו לצאת מויאטנם על מנת שתוכלו להיכנס שוב ללא ויזה, או שתוכלו להוציא ויזה ולהיכנס לויאטנם ללא תקופת המתנה.

 

טיול באי פוקוק ללא הוצאת ויזה

ויאטנם מאפשרת לטייל באי פוקוק ללא הוצאת ויזה מראש. תוכלו לשהות באי לתקופה של עד 30 יום ללא ויזה. תצטרכו להגיע לאי פוקוק בטיסה ישירה דרך מדינה זרה, או בטיסת פנים דרך האנוי או הו-צ'י-מין, שם יבדקו בכניסתכם לויאטנם שאתם באמת עומדים לטוס לאי פוקוק, ויאשרו לכם את הכניסה ללא הויזה.

שאלות נפוצות על ויזה לויאטנם

כן, ישראלים צריכים ויזה על מנת להיכנס לויאטנם.

ויאטנם מאפשרת לאזרחי חלק ממדינות אירופה להיכנס אליה לתקופה של עד 45 יום ללא ויזה. המדינות הזכאיות לפטור מופיעות בכתבה.

כן, מחזיקי דרכונים של מדינות שונות יכולים להיכנס לויאטנם לתקופה מוגבלת ללא ויזה. כל הפרטים על המדינות האלה מופיעים בכתבה

ממלאים את הטופס באתר שלנו ומקבלים לאחר 5-7 ימי עסקים את הויזה האלקטרונית המאושרת שלכם לויאטנם במייל.

ויזה לויאטנם עולה החל מ-239 ש"ח, תלוי בסוג הויזה. לפירוט המלא הסתכלו על טבלת המחירים באתר.