ויזה לויאטנם 2020- המדריך המלא

שימו לב – בעמוד זה נכתב תוכן שהיה רלוונטי ומעודכן ללפני הקורונה. יכול להיות שכיום חלק מהתוכן הזה אינו מעודכן.

למידע על הוצאת ויזה לויאטנם נכון לשנת 2023 לחצו כאן

קיימים הרבה אתרים שמכילים מידע על ויזה לויאטנם או בלוגים שמסבירים על דרכים להוצאת ויזה לויאטנם, אבל בגדול, רובם חלקיים ולא מקיפים את כל המידע. המדריך של ויזה-ויאטנם שאתם קוראים עכשיו הוא המדריך המקיף ביותר שקיים בעברית, הוא מפרט את כל המידע הרשמי לגבי הוצאת ויזה לויאטנם, ומסדר אותו בצורה ברורה וקלה להבנה.

המדריך מאפשר לכם לדעת איזה סוג של ויזה מתאימה עבורכם, ואיך תוכלו להוציא אותה, בהתחשב בסוג הטיול שלכם ובמקום בו אתם נמצאים כאשר אתם רוצים להוציא את הויזה.

המדריך מחולק ל 4 חלקים עיקריים כדי לתת לכם את כל המידע, וכדי שתוכלו לנווט בין החלקים הרלוונטיים בקלות. החלקים מציגים את 4 השאלות הנפוצות והחשובות ביותר לגבי תהליך הוצאת הויזה לויאטנם.

 

חלק ראשון- האם צריך ויזה לויאטנם?

בחלק זה אנחנו נסביר מי צריך ויזה לויאטנם, והאם אפשר להיכנס לויאטנם ללא הוצאת ויזה מראש. בגדול- מטיילים ישראלים שרוצים להיכנס לויאטנם עם דרכון ישראלי מחוייבים להוציא ויזה מראש. אך במקרים מסויימים, מטיילים עם דרכונים זרים יכולים לחסוך לעצמם את הוצאת הויזה. יש מדינות מסויימות שמחזיקי דרכון שלהן יכולים להיכנס לויאטנם לתקופה מסויימת ללא ויזה. כל הפרטים על המדינות הללו מופיעים בעמוד האם צריך ויזה לויאטנם.

 

 

חלק שני- סוגי הויזות לויאטנם עבור ישראלים

בחלק זה אנחנו מפרטים את הסוגים השונים של הויזות לויאטנם שרלוונטיות לישראלים. קיימים מספר סוגים שונים של ויזות, ולכן סוג הויזה הדרוש לטיול משתנה לפי סוג הטיול, משך הזמן, ומסלול הטיול.

 

 

חלק שלישי- איך מוציאים ויזה לויאטנם?

בחלק זה תמצאו הסבר מפורט על איך להוציא ויזה לויאטנם, צעד אחר צעד. כולל פירוט על המסמכים הדרושים על מנת לקבל את הויזה.

 

 

חלק רביעי- כמה עולה ויזה לויאטנם?

המחיר משתנה כתלות בסוג הויזה, משך הזמן שלה, והאם היא מאפשרת כניסה רב פעמית לויאטנם או כניסה חד פעמית. אנחנו מפרטים על המחירים של כל סוג ויזה בחלק זה של המדריך.

 

 

 

למיטב ידיעתנו, המידע המופיע במדריך אמיתי ורלוונטי לשנת 2020. אם מצאתם טעות בטקסט שבמדריך, נשמח אם תשלחו לנו מייל לכתוב info@visa-vietnam.co.il