שאלות ותשובות בנושא ויזה לויאטנם

קיבצנו בעמוד זה אוסף של שאלות ותשובות כדי לתת לכם את כל האינפורמציה שאתם צריכים על הוצאת הויזה.

במקרה ויש לכם שאלה שאין עליה מענה, אתם מוזמנים לכתוב לנו אותה דרך “צור קשר”.

לחצו על השאלה הרלוונטית כדי לראות את התשובה.

 

שאלה: האם אפשר להוציא ויזה בדרך אחרת?

תשובה: כן, אפשר להוציא ויזה דרך שגרירות ויאטנם. החסרון של הוצאת ויזה בדרך זו הוא שלוקח יותר זמן לקבל את הויזה, המחיר עבור הוצאת הויזה יותר יקר, ומצריך מכם להגיע לשגרירות.

שאלה: האם הויזה תקפה למעבר יבשתי או ימי?

תשובה: לא. הויזה תקפה רק לנכנסים לויאטנם בטיסה. במקרה של כניסה יבשתית או ימית, ניתן להוציא ויזה דרך השגרירות.

שאלה: האם אפשר להוציא ויזה לויאטנם ממדינות כמו קמבודיה \ לאוס \ תאילנד \ פיליפינים?

תשובה: כן, תהליך הוצאת הויזה באתר מתבצע כולו באינטרנט. תוכלו להוציא ויזה מכל מקום בעולם. רק תצטרכו חיבור לאינטרנט, כרטיס אשראי, ומדפסת כדי להדפיס את האישור.

שאלה: האם התהליך הוא רק באינטרנט?

תשובה: כן, מילוי השאלון והתשלום מתבצע דרך האינטרנט. את האישור הרשמי על קבלת הויזה תקבלו במייל ואיתו תגיעו לויאטנם.

שאלה: האם הויזה הזאת מתאימה לכל מי שנכנס לויאטנם?

תשובה: לא. הויזה מתאימה רק למי שנכנס לויאטנם בטיסה. בכניסה דרך מעברים יבשתיים, הויזה הזאת לא עובדת.

שאלה: האם התשלום באתר בטוח?

תשובה: כן, התשלום מתבצע דרך PayPal. פרטי האשראי שלכם לא מגיעים לאתר, אלא הכסף עובר אלינו דרך PayPal. אין לנו גישה לפרטי האשראי שלכם. PayPal הינו האתר הגדול ביותר בתחום סליקת הכספים באינטרנט והשימוש בו מאובטח ואין חשש של גניבת פרטי אשראי.

שאלה: האם אפשר לשלם גם אם אין לי חשבון ב PayPal?

תשובה: כן, כשתעברו לעמוד התשלום תוכלו לבחור לשלם בכרטיס אשראי, ותוכלו למלא את הפרטים שלכם לתשלום גם מבלי שיהיה לכם משתמש באתר.

שאלה: האם חייבים להדפיס את האישור?

תשובה: כן, אתם חייבים להגיע עם האישור מודפס לויאטנם. בלי האישור לא תוכלו לקבל את הויזה.

שאלה: איפה מקבלים את הויזה בויאטנם?

תשובה:כאשר תנחתו בויאטנם, בשדה התעופה לפני הביקורת דרכונים אתם תעברו ליד דלפק גדול שכתוב עליו Visa. אל תדאגו, לא תפספסו את הדלפק הזה. בדלפק תציגו את האישור שקיבלתם ו 2 תמונות פספורט, תשלמו מס על הויזה (גובה המס מפורט בדף המחירים) ותקבלו את הויזה במקום.

שאלה: האם צריך להביא איתי לויאטנם עוד משהו מעבר לאישור שמתקבל במייל?

תשובה: בשביל לקבל את הויזה צריך להביא 2 תמונות פספורט. עדיף להביא איתכם מראש, אבל במקרה הצורך תוכלו גם לעשות את התמונות בשדה התעופה בויאטנם.

שאלה: האם אפשר לטוס לויאטנם בלי ויזה?

תשובה: לא. יבקשו מכם בצ’ק אין לטיסה לויאטנם להראות שיש לכם ויזה או אישור של ויזה. לא יתנו לכם לעלות על הטיסה בלי האישור. במידה ובדרך כזו או אחרת כן תצליחו לעלות על הטיסה ללא ויזה או אישור לויזה, תצטרכו לחכות זמן רב עד שתקבלו את הויזה בשדה התעופה בויאטנם ותידרשו לשלם על זה מחיר גבוה יותר משמעותית מאשר אם הייתם מוציאים את הויזה מראש.

שאלה: אני צריך לתת את התאריך המדוייק של הנחיתה בויאטנם?

תשובה: לא. תאריך ההגעה הוא התאריך המוקדם ביותר שאתם מתכננים להגיע לויאטנם. לא תוכלו להיכנס לויאטנם לפני כן, אך כן תוכלו להיכנס לאחר התאריך. באותו אופן, לא תוכלו להישאר בויאטנם לאחר תאריך העזיבה שתמלאו בטופס, אך תוכלו לצאת מויאטנם לפני תאריך זה. לדוגמא, אם אתם עושים ויזה לחודש אחד בין ה 1 בספטמבר עד ה 30 בספטמבר, תוכלו להיכנס לויאטנם בכל תאריך בחודש ספטמבר אך תיאלצו לעזוב אותה בכל מקרה עד ה 30 בספטמבר. הערה: אי אפשר לשנות את התאריך או פרטים אחרים לאחר ששולחים את הטופס.

שאלה: מה קורה אם אני נכנס לויאטנם אחרי התאריך שמילאתי בויזה?

תשובה: אפשר להיכנס לויאטנם לאחר תאריך הכניסה שכתוב בויזה, אבל שימו לב שהויזה תקפה רק לחודש או שלושה חודשים מהיום שכתוב על הויזה ולא מהתאריך שנכנסתם לויאטנם. אם הויזה שלכם תקפה לחודש מתאריך 1.1, אבל נכנסתם לויאטנם ב 5.1, תצטרכו לעזוב את ויאטנם עד ה 30.1

שאלה: איזה תאריך לכתוב אם הטיסה שלי לא באותו יום של הכניסה לויאטנם?

תשובה: אם לדוגמא אתם טסים לויאטנם בתאריך 1.1, אבל נוחתים בויאטנם בתאריך 2.1, תמלאו בתאריך הכניסה את התאריך שבו אתם נוחתים, ז”א 2.1

שאלה: מה זה מס החתימה שצריך לשלם?

תשובה: מס החתימה (stamping fee) הינו מס שתידרשו לשלם לרשויות הויאטמניות כאשר תקבלו את הויזה. גובה המס מפורט בדף מחירים. שימו לב שצריך לשלם במזומן בלבד, בדולרים או במטבע ויאטנמי.

שאלה: מה אם אני נוחת בשדה תעופה אחר מזה שמילאתי בטופס?

תשובה: האישור שתקבלו במייל תקף לכל אחד מארבעת שדות התעופה הבינלאומיים של ויאטנם, לכן אין בעיה אם תיכנסו דרך שדה תעופה אחר מזה שמילאתם בטופס. אלו הם השדות הבינלאומיים של ויאטנם : Noi Bai airport (Ha Noi city), Tan Son Nhat airport (Ho Chi Minh City city), Cam Ranh airport (Nha Trang city) and Da Nang airport (Da Nang city)

שאלה: אני לא רוצה או לא מצליח לשלם דרך האתר. מה לעשות?

תשובה: אם מסיבה כלשהי אתם נתקלים בבעיה בתשלום, תפנו אלינו דרך “צור קשר”, תרשמו לנו את מספר הטלפון שלכם ואנחנו נתקשר וננחה אותכם איך לשלם לנו באמצעות העברה בנקאית.

שאלה: קניתי ויזה דרך האתר ולא קיבלתי את האישור. מה לעשות?

תשובה: בשירות רגיל תקבלו את האישור על הויזה למייל שלכם תוך שני ימי עבודה של משרד החוץ הויאטנמי. ימי העבודה שלהם הם שני-שישי. במידה ולא קיבלתם את הויזה שלך לאחר שני ימי עבודה, בדקו אם האישור הגיע לתיקיית הספאם. אם לא מצאתם את האישור גם בספאם, צרו איתנו קשר דרך האתר או בכתובת info@visa-vietnam.co.il.

שאלה: מילאתי את הפרטים ושילמתי על הויזה, ולאחר מכן גיליתי שיש לי טעות בפרטים שמילאתי. מה לעשות?

תשובה: שלחו לנו מיידית מייל לכתובת info@visa-vietnam.co.il עם הפרטים הנכונים. נתקן את הבקשה שלכם לויזה ללא עלות.