שאלות ותשובות בנושא ויזה לויאטנם

קיבצנו בעמוד זה אוסף של שאלות ותשובות כדי לתת לכם את כל האינפורמציה שאתם צריכים על הוצאת הויזה לויאטנם.
במקרה ויש לכם שאלה שאין עליה מענה, אתם מוזמנים לכתוב לנו אותה דרך "צור קשר".

לחצו על השאלה הרלוונטית כדי לראות את התשובה.

 

שאלות כלליות בנושא הויזה לויאטנם שמוציאים באתר שלנו

כן, אפשר להוציא ויזה דרך שגרירות ויאטנם. החסרון של הוצאת ויזה בדרך זו הוא שלוקח יותר זמן לקבל את הויזה, המחיר עבור הוצאת הויזה יותר יקר, ומצריך מכם להגיע לשגרירות

לא. הויזה תקפה רק לנכנסים לויאטנם בטיסה. במקרה של כניסה יבשתית או ימית, ניתן להוציא ויזה דרך השגרירות.

כן, תהליך הוצאת הויזה באתר מתבצע כולו באינטרנט. תוכלו להוציא ויזה מכל מקום בעולם. רק תצטרכו חיבור לאינטרנט, כרטיס אשראי, ומדפסת כדי להדפיס את האישור.

כן, מילוי השאלון והתשלום מתבצע דרך האינטרנט. את האישור הרשמי על קבלת הויזה תקבלו במייל ואיתו תגיעו לויאטנם.

לא. הויזה מתאימה רק למי שנכנס לויאטנם בטיסה. בכניסה דרך מעברים יבשתיים או ימיים, הויזה הזאת לא תקפה.

כן, אתם חייבים להגיע עם האישור מודפס לויאטנם. בלי האישור לא תוכלו לקבל את הויזה בשדה התעופה של ויאטנם.

כאשר תנחתו בויאטנם, בשדה התעופה לפני הביקורת דרכונים אתם תעברו ליד דלפק גדול שכתוב עליו  Visa on Arrival. אל תדאגו, לא תפספסו את הדלפק הזה. בדלפק תציגו את האישור שקיבלתם ו 2 תמונות פספורט, תשלמו מס על הויזה (גובה המס מפורט בדף המחירים) ותקבלו את הויזה במקום.

בשביל לקבל את הויזה צריך להביא 2 תמונות פספורט. עדיף להביא איתכם מראש, אבל במקרה הצורך תוכלו גם לעשות את התמונות בשדה התעופה בויאטנם.

לא. יבקשו מכם בצ'ק אין לטיסה לויאטנם להראות שיש לכם ויזה או אישור של ויזה. לא יתנו לכם לעלות על הטיסה בלי האישור. במידה ובדרך כזו או אחרת כן תצליחו לעלות על הטיסה ללא ויזה או אישור לויזה, תצטרכו לחכות זמן רב עד שתקבלו את הויזה בשדה התעופה בויאטנם ותידרשו לשלם על זה מחיר גבוה יותר משמעותית מאשר אם הייתם מוציאים את הויזה מראש.

מס החתימה (stamping fee) הינו מס שתידרשו לשלם לרשויות הויאטמניות כאשר תקבלו את הויזה. גובה המס מפורט בדף מחירים. שימו לב שצריך לשלם במזומן בלבד, בדולרים או במטבע ויאטנמי.

בשירות רגיל תקבלו את האישור על הויזה למייל שלכם תוך שני ימי עבודה של משרד החוץ הויאטנמי. ימי העבודה שלהם הם שני-שישי. במידה ולא קיבלתם את הויזה שלך לאחר שני ימי עבודה, בדקו אם האישור הגיע לתיקיית הספאם. אם לא מצאתם את האישור גם בספאם, צרו איתנו קשר דרך האתר או בכתובת info@visa-vietnam.co.il.

שלחו לנו מיידית מייל לכתובת info@visa-vietnam.co.il עם הפרטים הנכונים. אם נקבל את המייל לפני שנגיש את בקשת הויזה שלכם, נתקן את הבקשה שלכם לויזה ללא עלות.

שאלות בנושא התשלום באתר

כן, התשלום מתבצע דרך PayPal או דרך כרטיס אשראי באמצעות חברת סליקת אשראי מובילה בישראל אשר עומדת בתקן האבטחה המחמיר. פרטי האשראי שלכם לא מגיעים לאתר, אלא הכסף עובר אלינו דרך PayPal או דרך חברת האשראי. אין לנו גישה לפרטי האשראי שלכם. PayPal הינו האתר הגדול ביותר בתחום סליקת הכספים באינטרנט והשימוש בו מאובטח ואין חשש של גניבת פרטי אשראי.

כן, ניתן לבחור האם לשלם באמצעות כרטיס אשראי או באמצעות PayPal.

אם מסיבה כלשהי אתם נתקלים בבעיה בתשלום, תפנו אלינו דרך "צור קשר", ואנחנו ננחה אותכם איך לשלם.

שאלות בנושא מילוי הפרטים בטופס

לא. תאריך ההגעה הוא התאריך המוקדם ביותר שאתם מתכננים להגיע לויאטנם. לא תוכלו להיכנס לויאטנם לפני כן, אך כן תוכלו להיכנס לאחר התאריך. באותו אופן, לא תוכלו להישאר בויאטנם לאחר תאריך העזיבה שתמלאו בטופס, אך תוכלו לצאת מויאטנם לפני תאריך זה. לדוגמא, אם אתם עושים ויזה לחודש אחד בין ה 1 בספטמבר עד ה 30 בספטמבר, תוכלו להיכנס לויאטנם בכל תאריך בחודש ספטמבר אך תיאלצו לעזוב אותה בכל מקרה עד ה 30 בספטמבר.

הערה: אי אפשר לשנות את התאריך או פרטים אחרים לאחר ששולחים את הטופס.

אפשר להיכנס לויאטנם לאחר תאריך הכניסה שכתוב בויזה, אבל שימו לב שהויזה תקפה רק לחודש או שלושה חודשים מהיום שכתוב על הויזה ולא מהתאריך שנכנסתם לויאטנם. אם הויזה שלכם תקפה לחודש מתאריך 1.1, אבל נכנסתם לויאטנם ב 5.1, תצטרכו לעזוב את ויאטנם עד ה 30.1

אם לדוגמא אתם טסים לויאטנם בתאריך 1.1, אבל נוחתים בויאטנם בתאריך 2.1, תמלאו בתאריך הכניסה את התאריך שבו אתם נוחתים, ז"א 2.1

האישור שתקבלו במייל תקף לכל אחד מארבעת שדות התעופה הבינלאומיים של ויאטנם, לכן אין בעיה אם תיכנסו דרך שדה תעופה אחר מזה שמילאתם בטופס. אלו הם השדות הבינלאומיים של ויאטנם:

Noi Bai airport (Ha Noi city)

Tan Son Nhat airport (Ho Chi Minh City city)

Cam Ranh airport (Nha Trang city)

Da Nang airport (Da Nang city)