אודות האתר www.visa-vietnam.co.il

איך הכל התחיל

הסיפור מאחורי ההקמה של האתר הוא לא הסיפור הקלאסי. הייתם בוודאי מצפים שסוכנות נסיעות או חברת טיולים תעמוד מאחוריי אתר להוצאת ויזות, אך זה לא המצב במקרה הזה. למען האמת, הגעתי לתחום הזה די במקרה. בשנת 2015, כשהייתי סטודנט באוניברסיטה, טסתי לטייל במזרח אסיה. הזמנתי טיסה לויאטנם, אבל לא ידעתי שאני צריך להוציא ויזה לויאטנם עד שגיליתי את זה ביום שלפני הטיסה. התחלתי לחפש באינטרנט כיצד ניתן להוציא ויזה לויאטנם מהיום למחר. לא הצלחתי למצוא אתר אמין שהרגשתי שאני יכול לסמוך עליו, ובקושי היה מידע בעברית בנושא. לבסוף, הוצאתי את הויזה דרך אתר ששייך לסוכנות ויאטנמית, בתקווה שהויזה תגיע בזמן. היא לא הגיעה בזמן. הגעתי לשדה התעופה בלי הויזה, ולא נתנו לי לעשות צ'ק אין לטיסה. פספסתי את הטיסה, והייתי צריך לקחת טיסה חדשה ליום למחרת, עם הויזה שהגיעה סוף סוף.

בזמנו, הבנתי שסוכנויות להוצאת ויזות הן סוכנויות טיולים שמבינות בטיולים, אבל לא מבינות את המטיילים. החלטתי לספק את השירות הכי טוב לויזות באינטרנט. המטרה שלי הייתה ליצור אתר שיספק את כל האינפורמציה שהמטיילים צריכים, כך שלא ישארו חסרי אונים כמו שאני הייתי. בנוסף, רציתי שהאתר ייתן שירות אמין ושיספק את הויזות תמיד בזמן. מטרה נוספת הייתה להפוך את תהליך הוצאת הויזה לפשוט ככל האפשר, עם כל המידע הנחוץ בעברית.

האתר ניהיה פופולרי, והבנתי שהלקוחות אוהבים אותו כי הוא מתאים בדיוק לצרכים שלהם. בעקבות ההצלחה החלטתי להרחיב את השירותים ולעזור למטיילים גם במדינות אחרות, והקמתי אתרים גם בשפות זרות. לאט לאט, גייסתי אנשים מקצועיים והרחבנו את השירותים שאנחנו מספקים.

 

היום

היום יש לנו אתרים ב 5 שפות שונות, שמאפשרים להנפיק ויזות ל 9 מדינות שונות, למטרות עסקים ותיירות. אנחנו נותנים שירות ללקוחות מ 15 מדינות ברחבי העולם ומגישים עבורם אלפי בקשות ויזה בשנה.

בהתחלה האתר היה מיועד בעיקר למטיילים העצמאיים. היום, הלקוחות שלנו הם לא רק תיירים, אלא גם אנשי עסקים, מטיילים בקבוצות מאורגנות, ואפילו סוכני נסיעות שמשתמשים בשירותים שלנו על מנת לקבל ויזה עבור הלקוחות שלהם.

אנחנו עובדים עם סוכנות מקומית בויאטנם שעוזרת לנו בהתקשרות מול משרד ההגירה הויאטנמי. הסוכנות מספקת לנו את יתרון השפה, שעות העבודה המקומיות, וההיכרות עם משרד ההגירה המקומי. זו אחת הסיבות להצלחה שלנו ולכך שאנחנו תמיד מספקים את הויזות בזמן.

 

האנשים שמאחורי האתר

נתן, מייסד האתר

סרגיי, מתכנת

מיכל, אחראית שירות לקוחות

ניקו, ראש הסוכנות בויאטנם

הסוכנות שלנו במספרים​

שנים של פעילות
0
אחוזי הצלחה בהנפקת ויזות
0
מדינות מהן מגיעים הלקוחות שלנו
0 +
מדינות שאנחנו מוצאים אליהן ויזות
0
לקוחות ברחבי העולם
0 +

צור קשר עימנו

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בעיה שאתם נתקלים בה. תוכלו ליצור איתנו קשר דרך העמוד צור קשר או במייל info@visa-vietnam.co.il